Harry Potter Saga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Saga


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Šta mislite o Snape-u?

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Šta mislite o Snape-u? Empty Šta mislite o Snape-u? Čet Apr 08, 2010 1:36 pm

*<Little witch>*

*<Little witch>*
Admin
Admin

Pa...koje je vaše mišljenje o njemu?

2Šta mislite o Snape-u? Empty Re: Šta mislite o Snape-u? Sub Apr 17, 2010 10:46 am

Hermione

Hermione
Ucenik 2. godine
Ucenik 2. godine

Pa..omrzela sam ga kad je ubio Dumbeldora...

3Šta mislite o Snape-u? Empty Re: Šta mislite o Snape-u? Sub Apr 17, 2010 2:15 pm

*<Little witch>*

*<Little witch>*
Admin
Admin

Ja sam ga mrzela u početku,ali kada sam saznala da je on u stvari dobar lik...onda mi je sada super....

4Šta mislite o Snape-u? Empty Re: Šta mislite o Snape-u? Ned Apr 18, 2010 6:32 am

*Lady Gryffindor

*Lady Gryffindor
Ucenik 1. godine
Ucenik 1. godine

Meni je bio ok u pocetku, nista posebno... Ali otkad sam saznala da je dobar bas ga volim Very Happy

I naravno mrzela sam ga kad je ubio Dambldora,pre nego sto sam saznala sta je u stvari bilo -.- xDD

5Šta mislite o Snape-u? Empty Re: Šta mislite o Snape-u? Ned Apr 18, 2010 4:01 pm

*<Little witch>*

*<Little witch>*
Admin
Admin

Tačno tako i ja....XD

6Šta mislite o Snape-u? Empty Re: Šta mislite o Snape-u? Sub Nov 27, 2010 4:46 am

♥~Meredith Black~♥

♥~Meredith Black~♥
Ucenik 2. godine
Ucenik 2. godine

Ovako: da nisam čula od drugih da u knjigama na kraju nije umro zbog Dumbledora i Harry-ja, a i ostalih mislila bih da je loš...iskreno u filmu me još nije ubedio da je dobar, ali ja znam da je dobar...so love him<3

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu