Harry Potter Saga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Saga


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Koji je vaš omiljeni profesor?

4 posters

Omiljeni profesor?

Koji je vaš omiljeni profesor? Vote_lcap25%Koji je vaš omiljeni profesor? Vote_rcap 25% [ 1 ]
Koji je vaš omiljeni profesor? Vote_lcap25%Koji je vaš omiljeni profesor? Vote_rcap 25% [ 1 ]
Koji je vaš omiljeni profesor? Vote_lcap0%Koji je vaš omiljeni profesor? Vote_rcap 0% [ 0 ]
Koji je vaš omiljeni profesor? Vote_lcap50%Koji je vaš omiljeni profesor? Vote_rcap 50% [ 2 ]
Koji je vaš omiljeni profesor? Vote_lcap0%Koji je vaš omiljeni profesor? Vote_rcap 0% [ 0 ]
Koji je vaš omiljeni profesor? Vote_lcap0%Koji je vaš omiljeni profesor? Vote_rcap 0% [ 0 ]
Koji je vaš omiljeni profesor? Vote_lcap0%Koji je vaš omiljeni profesor? Vote_rcap 0% [ 0 ]
Koji je vaš omiljeni profesor? Vote_lcap0%Koji je vaš omiljeni profesor? Vote_rcap 0% [ 0 ]
Koji je vaš omiljeni profesor? Vote_lcap0%Koji je vaš omiljeni profesor? Vote_rcap 0% [ 0 ]
Koji je vaš omiljeni profesor? Vote_lcap0%Koji je vaš omiljeni profesor? Vote_rcap 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 4


Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Koji je vaš omiljeni profesor? Empty Koji je vaš omiljeni profesor? Pet Apr 09, 2010 8:12 am

*<Little witch>*

*<Little witch>*
Admin
Admin

Pa koji je? Very Happy

2Koji je vaš omiljeni profesor? Empty Re: Koji je vaš omiljeni profesor? Sub Apr 10, 2010 5:17 am

*Lady Gryffindor

*Lady Gryffindor
Ucenik 1. godine
Ucenik 1. godine

Meni je Snape Very Happy

3Koji je vaš omiljeni profesor? Empty Re: Koji je vaš omiljeni profesor? Ned Apr 11, 2010 2:20 pm

*<Little witch>*

*<Little witch>*
Admin
Admin

Meni je Minerva McGonagall...i nemam pojma zašto,ali tako je... Very Happy

4Koji je vaš omiljeni profesor? Empty Re: Koji je vaš omiljeni profesor? Sub Apr 17, 2010 10:43 am

Hermione

Hermione
Ucenik 2. godine
Ucenik 2. godine

Rubeus Hagrid...nzm sto..ali mi je skroz super...

5Koji je vaš omiljeni profesor? Empty Re: Koji je vaš omiljeni profesor? Sub Nov 27, 2010 4:44 am

♥~Meredith Black~♥

♥~Meredith Black~♥
Ucenik 2. godine
Ucenik 2. godine

Hagrid!<3

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu