Harry Potter Saga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Saga


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Prijedlozi i Pitanja!

+3
Miss Granger*
mzi
Tonks Rose*
7 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Prijedlozi i Pitanja! Empty Prijedlozi i Pitanja! Ned Feb 28, 2010 12:59 pm

Tonks Rose*

Tonks Rose*
Admin
Admin

Pitajte nas ako nesto nije jasno ili nam nesto predlozite za poboljsanje foruma!

https://hp-saga.serbianforum.info

2Prijedlozi i Pitanja! Empty Re: Prijedlozi i Pitanja! Uto Mar 09, 2010 1:29 pm

mzi

mzi
Ucenik 1. godine
Ucenik 1. godine

Pa ovako Tonks imam par predloga .....

1) Tesko vas je naci .... dakle treba bolja reklama i da se postavite na google

2) Da dodate nesto .... tipa free skidanje HP filmova i igrica

3) Imaju kuce i video sam da su spomenute neke godine od 1 do 7 ........ a gde su ucionice ?

4) HP se bavi magijom ..... ubacite neke teme i topike vezane za magiju

3Prijedlozi i Pitanja! Empty Re: Prijedlozi i Pitanja! Uto Mar 09, 2010 1:52 pm

Miss Granger*

Miss Granger*
Admin
Admin

Okej... hvala na predlozima,,, potrebni su nam jer je forum tek napravljen... nismo ni poceli da ga reklamiramo...

Hteli smo da otvorumo magicnu nastavu... ali nismo bili sigurni da li ce se to svideti buducim clanovima... pa smo odlucili kada dodju clanovi, da postavimo anketu.. pa da vidimo ko je ZA.... Wink

4Prijedlozi i Pitanja! Empty Re: Prijedlozi i Pitanja! Uto Mar 09, 2010 4:22 pm

mzi

mzi
Ucenik 1. godine
Ucenik 1. godine

pa videcete da ce skoro svi biti za ... ipak je to najveca i najbolja zabava .... pre sam imao HP forum , al problemi sa jednim drugim adminom i forum propao , al nema veze

5Prijedlozi i Pitanja! Empty Re: Prijedlozi i Pitanja! Sre Mar 10, 2010 10:17 am

Tonks Rose*

Tonks Rose*
Admin
Admin

1) Tesko vas je naci .... dakle treba bolja reklama i da se postavite na google
Kao sto smo vec rekli, forum j etek napravljen pa zato... I nemozemo mi postaviti na google Razz To samo dodje kada forum napreduje...

2) Da dodate nesto .... tipa free skidanje HP filmova i igrica
Dodat cemo Wink

3) Imaju kuce i video sam da su spomenute neke godine od 1 do 7 ........ a gde su ucionice ? Stasha ti je odogorila...

4) HP se bavi magijom ..... ubacite neke teme i topike vezane za magiju
Dobra ideja, nap cemo i to.. Very Happy

https://hp-saga.serbianforum.info

6Prijedlozi i Pitanja! Empty Re: Prijedlozi i Pitanja! Sre Mar 10, 2010 10:47 am

mzi

mzi
Ucenik 1. godine
Ucenik 1. godine

To za magiju mogu da nadjem extra tekstova , vezbi itd.....

7Prijedlozi i Pitanja! Empty Re: Prijedlozi i Pitanja! Sre Mar 10, 2010 10:49 am

Tonks Rose*

Tonks Rose*
Admin
Admin

super
mozes mi poslati na PM pa cemo vidjeti... Very Happy

P.S. Znas ono za slike, hajd probaj da malo pricekas, mozda se napuni, a ako ne onda pritisni F5

https://hp-saga.serbianforum.info

8Prijedlozi i Pitanja! Empty Re: Prijedlozi i Pitanja! Sre Mar 10, 2010 10:51 am

mzi

mzi
Ucenik 1. godine
Ucenik 1. godine

Vazi

Hvala

9Prijedlozi i Pitanja! Empty Re: Prijedlozi i Pitanja! Uto Apr 06, 2010 12:17 pm

*Lady Gryffindor

*Lady Gryffindor
Ucenik 1. godine
Ucenik 1. godine

Znam da je forum nov al ipak probajte da ga sto vise reklamirate...
I namestite u temi za goste da gosti mogu da postuju xD jer ja kad sam htela pisalo mi je da prvo moram da se ulogujem...ii sto ne smeju da se postavljaju download linkovi na forum? xD

10Prijedlozi i Pitanja! Empty Re: Prijedlozi i Pitanja! Uto Apr 06, 2010 1:11 pm

*<Little witch>*

*<Little witch>*
Admin
Admin

Slažem se da forum treba da se više reklamira...meni se baš sviđa forum,šteta je što nema više članova...

11Prijedlozi i Pitanja! Empty Re: Prijedlozi i Pitanja! Uto Apr 06, 2010 1:22 pm

Tonks Rose*

Tonks Rose*
Admin
Admin

sto ne smeju da se postavljaju download linkovi na forum? xD

zato sto forumotion moze izbrisati citav forum zbog samo jednog "pogresnog" linka...

npr. ne smiju se postavljati adrese 4shared, bee i slicno posto je to samo snimljeno, a nije tako reci orginalno... shvatas?

thx
reklamirat cemo

https://hp-saga.serbianforum.info

12Prijedlozi i Pitanja! Empty Re: Prijedlozi i Pitanja! Sre Apr 07, 2010 5:06 am

*Lady Gryffindor

*Lady Gryffindor
Ucenik 1. godine
Ucenik 1. godine

aa kapiram Smile
Oke onda..

I jos predlazem da otvorite u galeriji podforume za svaki deo filma,pa onda unutra npr. slike sa snimanja,photoshoots itd..

13Prijedlozi i Pitanja! Empty Re: Prijedlozi i Pitanja! Sre Apr 14, 2010 11:44 am

Hermione

Hermione
Ucenik 2. godine
Ucenik 2. godine

Htela sam da pitam koliko postova treba za PM?

14Prijedlozi i Pitanja! Empty Re: Prijedlozi i Pitanja! Sre Apr 14, 2010 11:49 am

Tonks Rose*

Tonks Rose*
Admin
Admin

3 Razz
za sada... xD

https://hp-saga.serbianforum.info

15Prijedlozi i Pitanja! Empty Re: Prijedlozi i Pitanja! Sub Nov 27, 2010 4:17 am

♥~Meredith Black~♥

♥~Meredith Black~♥
Ucenik 2. godine
Ucenik 2. godine

Imam predlog...treba da sakupimo još članova Smile A sve ostalo je super Smile

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu