Harry Potter Saga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter Saga


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Harry Potter and the Goblet of Fire

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Harry Potter and the Goblet of Fire Empty Harry Potter and the Goblet of Fire Pon Mar 01, 2010 11:47 am

Miss Granger*

Miss Granger*
Admin
Admin

Na Hogwarts-u se ponovo održava legendarni Tročarobnjački turnir, u kome se tri magijske škole - Hogwarts, Bobatons i Durmstrang - prijateljski takmiče u znanju i veštini. Međutim, Harry postaje četvrti šampion, ali ga je prijavio neko drugi.
Cela škola počinje da ga smatra razmetljivcem, čak i sam Ron. Hermione-a ostaje uz njega, a Cedric Diggory, drugi hogwarts-ki šampion, pokušava da spreči Hufflepuff-ovce da i dalje začikavaju i napadaju Harry-ja.
Te godine, održava se i Božićni bal, na koji Harry poziva Cho Chang. Ali, ona ga odbija, govoreći da se već dogovorila sa Cedric-om. Harry na bal odlazi sa Parvati Patil.
Na samom trećem podvigu, teleportacioni ključ "prebacuje" Harry-ja i Cedric-a na jedno groblje, gde se Voldemort ponovo vraća. On ubija Cedric-a i bori se sa Harry-jem, koji uspeva da mu pobegne, po četvrti put.

2Harry Potter and the Goblet of Fire Empty Re: Harry Potter and the Goblet of Fire Sre Apr 07, 2010 6:54 am

*<Little witch>*

*<Little witch>*
Admin
Admin

Dakle?

3Harry Potter and the Goblet of Fire Empty Re: Harry Potter and the Goblet of Fire Pet Apr 30, 2010 5:05 am

*TheGoBlEtOfFiRe*

*TheGoBlEtOfFiRe*
Ucenik 1. godine
Ucenik 1. godine

ovo mi je isto najbolji deo,ali posle Half-Blood Prince Very Happy
odusevljena sam xD

http://hannahmontana-serbia.omgforum.net

4Harry Potter and the Goblet of Fire Empty Re: Harry Potter and the Goblet of Fire Pet Apr 30, 2010 11:16 am

Rouz Malfoy

Rouz Malfoy
Ucenik 1. godine
Ucenik 1. godine

takode naj dio posle Half blood princa

5Harry Potter and the Goblet of Fire Empty Re: Harry Potter and the Goblet of Fire Pet Apr 30, 2010 12:31 pm

Hermione

Hermione
Ucenik 2. godine
Ucenik 2. godine

Knjiga je najbolja..

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu